Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Розміри спального місця:
- 80х190см
- 80х200см
- 90х190см
- 90х200см.
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | на 7см більший від спального місця |
| Висота ліжка | 185 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | нижній ярус - 3 см, верхній - 7 см |
| Висота від підлоги до сп. місця | нижній ярус - 29 см; верхній - 132 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 96- 100кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,32 - 0,35 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота захисного борта безпеки (від основи під матрац) | нижній ярус - 38 см, верхній - 40 см |
| Ліжко-трансформер | так |
| Сторона входу | зліва, права, універсальна |



