Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри).
Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри).
Габарити ліжка на 7 см більші від розмірів спального місця.
Характеристика
Матеріали та стандартна комплектація:
Масив дерева бук (дуже міцна порода дерева).
Сертифіковані гіпоалергенні іспанські лаки.
Стандартний крок ортопедичних ламелей 4 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 150кг.
Ліжко укомплектоване заднім бортиком з тканиною.
Боковини ліжка мають м’які тканинні вставки на обидві сторони.
Великий спектр кольорів, у який можна затонувати ліжко. (на фото колір – Натуральний (природній відтінок бука, без тонування).
Широкий вибір тканин та екошкіри (на фото тканина Коламбус 24 Естетика).
Ліжко має 3 компактні упаковки (ліжко можна запросто транспортувати легковим автомобілем).
Прихована система кріплення (на зібраному ліжку не видно елементів кріплення).
До фурнітури входять захисні підкладки (войлочні наклейки) на ніжки.
Ліжко розраховане на велику кількість збирань/розбирань, тому часті переїзди не проблема.
Надійна 5-ти шарова упаковка, що точно збереже ліжко при доставці.
* До цього односпального ліжка можна додатково замовити:
+ Шухляди під ліжко. Для зберігання речей, книжок, іграшок під ліжком.
+ Захисний бортик. За необхідності для наймеших дітей.
+ Посилені ламелі із кроком 2,5 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 180кг.
+ Посилані рівні дерев’яні ламелі із кроком 6см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 200кг.
Зверніть увагу
В нашому асортименті є також інші версії цього ліжка.
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку + тканина / екошкіра. При замовленні вказати в коментарі |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | більший на 12 см по довжині і на 7 см по ширині від розміру спального місця |
| Загальна висота | 79 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 27 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 35-40 кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,13-0,15 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |



