Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри).
Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри – 160, 170, 180 см).
Габарити ліжка більші на 14 см по довжині і на 7 см по ширині від розміру спального місця.
Характеристика
Матеріали та стандартна комплектація:
Масив дерева бук (дуже міцна порода дерева).
Сертифіковані гіпоалергенні іспанські лаки.
Стандартний крок ортопедичних ламелей 4 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 150кг.
Ліжко укомплектоване заднім бортиком з тканиною.
Боковини ліжка мають м’які тканинні вставки на обидві сторони.
Великий спектр кольорів, у який можна затонувати ліжко.
Широкий вибір тканин та екошкіри.
Ліжко має 4 компактні упаковки (ліжко можна запросто транспортувати легковим автомобілем).
До фурнітури входять захисні підкладки (войлочні наклейки) на ніжки.
Ліжко розраховане на велику кількість збирань/розбирань, тому часті переїзди не проблема.
Надійна 5-ти шарова упаковка, що точно збереже ліжко при доставці.
* До цього односпального ліжка можна додатково замовити:
+ Захисний бортик.
+ Посилені ламелі із кроком 2,5 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 180кг.
Зверніть увагу
В нашому асортименті є також інші версії цього ліжка.
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку + тканина / екошкіра. При замовленні вказати в коментарі |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | більший на 14 см по довжині і на 7 см по ширині від розміру спального місця |
| Загальна висота | 79 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 3 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 29 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 55-60 кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,2-0,25 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |



