Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри).
Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри).
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак |
| Габарити ліжка | на 7см більший від спального місця |
| Загальна висота | 70 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 27 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 35-40 кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,11-0,13 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |



