Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Хороше просторе сімейне ліжко, яка послужить для великої родини в умовах обмеженої площі. Масив букового деревго легко витримає будь-якого дорослого а якісний гіпоалергенний лак безпечний навіть немовлятам.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Розміри спального місця:
- 80х120x190(200)см
- 80х140x190(200)см
- 80х160x190(200)см
- 90х120x190(200)см
- 90х140x190(200)см
- 90х160x190(200)см
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | на 9 см більший від спального місця |
| Висота ліжка | 182 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до сп. місця | нижнього - 27 см; верхнього - 127 см (зі збільшеною висотою - 132 см) |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 98- 104кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,40 - 0,43 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота захисного борта безпеки (від основи під матрац) | 40 см |
| Ліжко-трансформер | так |
| Сторона входу | зліва, права, універсальна |



