Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри).
Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри).
* До цього односпального ліжка можна додатково замовити:
+ Шухляди під ліжко.
+ Посилені ламелі із кроком 2,5 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 180кг.
+ Посилані рівні дерев’яні ламелі із кроком 6см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 200кг.
+ Можливе поєднання двох кольорів.
Зверніть увагу
В нашому асортименті є також інші версії цього ліжка.
Характеристики товару:
| Матеріал | 2 варіанти: масив буку + МДФ; масив буку + тканина / екошкіра. При замовленні вказати в коментарі. |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | більший на 15 см по довжині і на 7 см по ширині від розміру спального місця |
| Загальна висота | 93 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 27 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 40-44 кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,11-0,13 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |



