Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Розміри спального місця:
- 80х190см
- 80х200см
- 90х190см
- 90х200см.
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | на 7см більший від спального місця |
| Висота ліжка | 190 см |
| Висота від підлоги до сп. місця | 1 ярус - 23 см; 2 - 47 см; 3 - 132 см |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота захисного борта | 40 см |
| Ламель | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сторона входу | зліва, права, універсальна |
| Довжина додаткового спального місця на 10 см менша | так |



