Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри)
Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри – 160, 170, 180 см)
Габарити ліжка на 9 см більші від розмірів спального місця.
Характеристика
– Матеріали та стандартна комплектація:
Масив дерева бук (надзвичайно міцна порода дерева).
Сертифіковані гіпоалергенні іспанські лаки.
Ортопедична гнута ламель, шириною 53мм.
Стандартний крок ортопедичних ламелей 4 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 150кг.
Великий спектр кольорів, у який можна затонувати ліжко.
Ліжко має 3 дуже компактні упаковки (ліжко можна запросто транспортувати легковим автомобілем).
Прихована система кріплення (на зібраному ліжку не видно елементів кріплення).
До фурнітури входять захисні підкладки (войлочні наклейки) на ніжки.
Ліжко розраховане на велику кількість збирань/розбирань, тому часті переїзди не проблема.
Надійна 5-ти шарова упаковка, що точно збереже ліжко при доставці.
* До цього односпального ліжка можна додатково замовити:
+ Шухляди під ліжко.
+ Захисний бортик.
+ Посилені ламелі із кроком 2,5 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 180кг.
+ Посилені рівні дерев’яні ламелі із кроком 6см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 200кг.
+ Можливе поєднання двох кольорів.
Зверніть увагу
В нашому асортименті є також інші версії цього ліжка.
Характеристики товару:
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарит ліжка | на 9см більший від спального місця |
| Висота узголів'я/узніжжя | 86см/39см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до спального місця | 27 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см) |
| Вага ліжка | 36-38 кг |
| Загальний об'єм упаковок | 0,1 м3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |



